دهن خاص للقلي  / Frying Oil

Ustam Bitkisel Susuz Kızartma Yağı
Hafif ve lezzetli kızartmaların üstün margarini…
Profesyonel Şeflerin Kızartma Yağı; patates, kroket, şinitsel ve patlıcan gibi sıcak tüketilen ürünler için yüksek teknoloji kullanarak üretilmiş, sadece profesyonellerin kullanımına yönelik dayanıklı yarı sıvı bitkisel margarindir.

Ürün Özellikleri

  • Geliştirilmiş formülü sayesinde, köpürme, yanma, dumanlama ve tad bozulması yapmadan defalarca kızartma yapmaya uygundur.
  • Kızartmalar sıcak tüketilecekse, her türlü kızartma için uygundur.
  • Yiyeceklere nüfus etmeden, dışları altın sarısı çıtır çıtır, içleri yumuşak yağ emmemiş, tam kıvamında kızartmalar yaratır.
  • Çok ekonomiktir, sağlığa zarar verme riski olmadan defalarca kullanılır.
  • Günlük kızartma işlemi bittikten sonra, Ustam Profesyonel Şeflerin Kızartma Yağı çok ince bir süzgeçten geçirilerek süzülüp ertesi günkü kızartma için hazır duruma getirilmesi tavsiye edilir.
  • Her yeni kızartma işlemi başlangıcında yağ süzüldükten sonra, 100-200 ekleme yapılarak, kızartma yağı ilk tazeliğine dönüştürülür.
  • 18 kg özel kilitli teneke ambalajı dökülmeyi önler, kullanım kolaylığı sağlar.


Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Ustam Profesyonel Şeflerin Kızartma Yağı yapının tenekeden çıkarılmadan bir kevgir yardımı ile karıştırılarak, fritöze konulması tavsiye edilir. Her mevsim aynı akışkanlığa sahip olması için oda sıcaklığında depolanmalıdır. Depolama koşulları çok önemlidir.
Yağ dışındaki, kokulu herhangi bir malzemeyle aynı ortamda muhafaza edilmemelidir. Aksi takdirde, kızartma yağına istenmeyen kokular sinebilir.Proser A-24

PROSER A-24 frying oil is the perfect frying solution used by professionals worldwide. It is different than ordinary frying oils. Since it does not burn at frying temperature it does not need to be changed as often and it is much more economic. Also the foods fried with this product soak less much oil so it is much healthier. Product does not contain any cholesterol or trans fat and it is completely odorless. There are two sizes available, industrial size 16,38 KG tin bucket and 3L plastic bottle