لها زيت عباد الشمس  / Ona Sunflower Oil

Broşür

Kızartmalardan sonra bile açık sarı rengini ve kızaran yiyeceklerin doğal lezzetini korur. Tüm kızartmalar, sıcak-soğuk yemekler ve salatalarda kullanılır. Kalitesi, hafifliği ve lezzetinin yanısıra kolesterol içermemesinden dolayı da sağlıklıdır.
 
 
 Ona Ayçiçek yağı, Marsan’ın likit yağ kategorisinde ilk ürünü olmuş ve firmamızın bugünlere gelmesinde büyük katkılarda bulunmuştur.
 
Ona Ayçiçek Yağı; Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından kalitesi onaylanan, ISO 9001 ve ISO 14001 belgeli tesislerde, HACCP ürün güvenliği kriterleri esas alınarak, % 100 saf ayçiçek yağının rafine, vinterize ve deodorize edilmesi ile üretilmektedir. Bu yüksek teknolojinin sağladığı yüksek standardizasyon ve üretimin her aşamasındaki sıkı kontrol Ona’ya açık rengini, hafifliğini ve lezzetini vermektedir. Ona'nın, yapılan test çalışmaları sonucunda, 6. kızartma sonrasında dahi diğer yağların 3. kızartma sonrasında aldığı renkten daha açık renkte ve daha hafif olduğu tespit edilmiştir.
 
Tüm sıcak ve soğuk yemeklerde, kızartmalarda ve salatalarda kullanılabilen Ona Ayçiçek yağı kolesterol içermemekte ve yüksek oranda doymamış yağ bileşenleri ihtiva etmektedir.